Koty w Caen

Ostatnio dużo się wydarzyło w moim życiu i dlatego mój blog został delikatnie mówiąc zaniedbany. Pora nadrobić zaległości, bo potrzeba pisania jest okrutna. Na pewno w niedalekiej przyszłości napisze o mojej przeprowadzce do innego angielskiego miasta i o urokach kupowania domu w Anglii. Póki, co, chcę wam pokazać, co interesującego znalazłam we francuskim, normandzkim miasteczku Caen. Wybrałam się tam z przyjaciółką na koncert jednego z moich ulubionych artystów Garou, ale o tym też napiszę później. Na zwiedzanie miałyśmy tylko weekend, a w zasadzie tylko kilka godzin w niedziele. Padał deszcz. Caen nie rzuciło nas na kolana, ale znalazłyśmy coś, co nam się naprawdę spodobało, koty na ścianach. Te kociaki to graffiti francuskiego artysty Ore, który obiecał swoim dzieciom zwierzaka i słowa dotrzymał, niekoniecznie w formie, jakiej one oczekiwały. Koty są fajne i naprawdę urozmaiciły nam spacer po deszczowym miasteczku. Popatrzcie sami, czyż te graffiti nie są urocze?

20 comments on “Koty w Caen

  1. Jak widać Ore miał fantazję, nie tylko jeśli chodzi o street art, ale też relacje z dzieciakami:). Twoja relacja dobrze pokazuje, że czasem nie warto biegać od atrakcji do atrakcji, czasem lepiej trochę zwolnić, spokojnie pospacerować po mieście i wtedy można dostrzec takie cuda:).

    Liked by 1 osoba

  2. Dziękuję, że dajesz znać co u Ciebie. Wraz z przeprowadzką zmienił się szablon blogu. Nie jestem kociarą a mimo to street art (w tym wydaniu mi się podoba). Na swoim blogu pisałam o Bunksym, I o historii znikania. Polecam film pt. Na tyłach sklepu z pamiątkami.

    Liked by 1 osoba

  3. Ahh Ci dowcipni rodzic, chciałaś kotka to masz kotka :p Jest jednowymiarowy, nie miauczy ale też jest fajny 😀 Generalnie lubię takie urozmaicenia, są bardzo pocieszenie, np krasnale we Wroclawiu – idziesz sobie idziesz i nagle się usniechasz na widok skrzata :p

    Liked by 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s